Bizimle iletişim kur
Manager

Telefon numarası : 86 13585957372

Naber : +8613585957372

Zhijing Precision Machinery (Shanghai) Co., Ltd.

Zhijing Hassas Makine (Shanghai) Co, Ltd

Kaliteli, güvenilir bıçaklar ve bıçaklar tedarikçisi

Bıçaklar, şekillendiriciler, conta çeneleri, bıçaklar

  • Zhijing Precision Machinery (Shanghai) Co., Ltd.
  • Zhijing Precision Machinery (Shanghai) Co., Ltd.
  • Zhijing Precision Machinery (Shanghai) Co., Ltd.
  • Zhijing Precision Machinery (Shanghai) Co., Ltd.
  • Zhijing Precision Machinery (Shanghai) Co., Ltd.
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, Şirket ticaret
Markalar Zhijing No. Çalışanları 100~200
Yıllık satış 200000-250000 Yıl kurulan 2015
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş
Zhijing Precision Machinery (Shanghai) Co, Ltd endüstriyel kesiciler, paketleme makineleri bıçakları, omuz ve aksesuarları oluşturan, mühür çene setleri çeşitli uzmanlaşmıştır.

Biz dahil olmak üzere çok çeşitli pazarlar için endüstriyel bıçak ve bıçak lider üreticisi:

Gıda işleme
Kumaş, tekstil ve deri
Plastik işleme
Hortum ve boru
Lastik ve kauçuk
Paket dönüştürme
Kağıt ve ambalaj
Aşındırıcılar
Genel endüstriyel uygulamalar
Ülke çapında yeniden şekillendirme, restorasyon, esnaf ve do-it-yourselfers için en büyük endüstriyel makine ve el bıçakları ve araçları üreticisi olmaktan gurur duyuyoruz!
Sizi tanımaktan ve bıçaklarımız ve bıçaklarımızla sektörünüzün en üst düzeyde performans göstermesine yardımcı olmak isteriz!

Tüm ürünleri çok kaliteli ve dünyadan iyi bir ün kazandı. Ürünlerin çoğu müşteri ihtiyaçlarına göre üretilir, işleme toleransı sadece 0'a indirilebilir. 0 0 5 mm. Ürünlerin malzeme seçiminden veya üretim teknolojilerinden bağımsız olarak, Çin'de hiçbiri ikinci sırada değiliz. Bir mühendislik şirketi olarak başlayan Zhijing Precision Machinery, endüstriyel bıçaklar, makine bıçakları, tıbbi bıçaklar ve özel özel aletler, tungsten karbür parçalar, conta çene setleri, şekillendirme setleri ve aksesuarların küresel bir tedarikçisine dönüştü.

Geçmiş
Profesyonel üretici. Bay Zhu Xiao Yong, genel müdürdür ve dünya bıçak endüstrilerinde ünlüdür.

Bıçakların ve bıçakların tecrübeli ve bilgili. 45 yıldan uzun bir süredir bıçak endüstrisinde çalışmaktadır.

Bay Zhou Yi Jie, Jiang nan Üniversitesi profesörüdür, 35 yıldan fazla bir süredir gıda teknolojisi ve paketleme teknolojisini yeniden araştırmaktadır. Paketleme eğrileri ile familair ve paketleme problemlerini çözmede profesyonel.

Ambalaj teknolojisi ve endüstriyel bıçaklar sadece Çin'de ünlü değil, aynı zamanda ünlü kelimeyi de sre.

Daha iyi ve daha iyi hale getiriyoruz. Müşteri makineleri için çözümler sunun.

2015 yılında, yurtdışına ürünlerimizi ihraç etmek için ihracat şirketi Zhijing Precision Machinery kurmak.

Tecrübeli.

Teknoloji dolu

Hizmet
Zhijing'deki tasarım ekibi ile konseptinizi hızlı bir şekilde CAD'ye dönüştüreceksiniz. Zhijing, bıçaklar, kesici takımlar, aşınma parçaları ve ayrıca karbür parçalar, conta çene setleri, şekillendirme setleri ve aksesuarlar için tasarım ihtiyaçlarınız için derinlemesine analiz sağlar.

Yüksek teknoloji 5 AIX CNC ve 4 AIX CNC makineleri, otomatik freze makineleri ve taşlama makineleri, Tel EDM ve lazer kesim makineleri ile deneyimli mühendislerle birlikte, her türlü özel ve OEM hazır ürünler sunuyoruz. Üstün kaliteli araçlara olan tutkumuz bizi dünya çapında en güvenilir tedarikçilerden biri haline getirdi. Tasarım, mühendislik ve hassas endüstriyel bıçaklar, makine bıçakları, özel aletler, conta çene setleri, şekillendirme setleri ve kesin özelliklere göre üretilen aksesuarlar sunuyoruz.

Ekibimiz
Her türlü endüstriyel kesme bıçağı ve bıçakları, yuvarlak bıçaklar, özel şekil kesme bıçakları, kesme bıçakları ve bıçaklarını özelleştirme, gıda işleme bıçakları, yüksek hassasiyetli donanım, ambalaj mühür çene setleri, omuz ve aksesuarları oluşturan paketleme makineleri, ambalaj bıçakları, ısıtma çubukları ve çubukları .

Üretim departmanı, Kalite Kontrol Departmanı, Ürün Muayene departmanı, Satış Ofisi, Tasarım Ofisi, Örnek odalar, Yönetici ofisi var. 8 üretim hattı.